značeno Victoria Austria - 5x šapo s vídeňskými motivy

Porcelán, výška: 7 cm. Značeno Victoria Austria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Victoria Austria
301771. 5x šapo s vídeňskými motivy
Dražba ukončena:27.10.2019 20:27:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč