Pavlík - V zimě na náměstí

Olej na plátně, 42x61 cm. Signováno vlevo dole Pavlík 26. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

154091. V zimě na náměstí
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč