Maryša Neubertová - Slunečnice

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 50x64 cm, signováno vpravo dole M. Neubertová, rám.

1899, Praha
Žákyně krajinářské školy Al. Kalvody, poté se učila u V. Malého a Maxima Kopfa. Malířka krajin a květinových zátiší. Namalovala četné množství krajin z cest (Tatry, Francie, Jugoslavie...). Hojně vystavovala v zahraničí (Brusel, Paříž, San Francisco,...).

4923. Slunečnice
Dražba ukončena:26.05.2016 21:05:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč