Petr Mazáč - Múza
 

Petr Mazáč

153842. Múza

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:50:00

Evropa 2. polovina 20. stol - Prosklená vitrína
nevhodné pro přepravu

Evropa 2. polovina 20. stol

153841. Prosklená vitrína

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:50:00

Střední Evropa, 20. stol. - Busta dámy
 

Střední Evropa, 20. stol.

153844. Busta dámy

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:51:00

Tomáš Hřivnáč - Živa
draží se

Tomáš Hřivnáč

153843. Živa

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:51:00

Japonsko počátek 20. stol. - Rada starších
 

Japonsko počátek 20. stol.

153845. Rada starších

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:52:00

různí autoři - Konvolut 5 olejomaleb
 

různí autoři

153846. Konvolut 5 olejomaleb

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:52:00

.. - Konvolut 6 předmětů
 

..

153847. Konvolut 6 předmětů

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:53:00

Šebor - Lesní partie v zimě
 

Šebor

153848. Lesní partie v zimě

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:53:00

Alexander Neumann - Průnik
 

Alexander Neumann

153849. Průnik

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:54:00

Ondřej Rada - Magické setkání
doporučujeme

Ondřej Rada

153850. Magické setkání

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:54:00

Břetislav Šebek - Konvolut 9 grafických prací
 

Břetislav Šebek

153851. Konvolut 9 grafických prací

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:55:00

Looki - Goofy
 

Looki

153852. Goofy

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:55:00

Jan Vlček - Skály
 

Jan Vlček

153854. Skály

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:56:00

Miroslav Rada - Čas běží
top

Miroslav Rada

153853. Čas běží

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:56:00

Miroslav Rada - Don Quijote
 

Miroslav Rada

153855. Don Quijote

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:57:00

značeno Epiag - Tři grácie - 5 šálků s podšálky
 

značeno Epiag

153856. Tři grácie - 5 šálků s podšálky

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:57:00

Evropa počátek 19. století - Stůl se 4 židlemi
 

Evropa počátek 19. století

153857. Stůl se 4 židlemi

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:58:00

.. - Pětiramenný lustr
 

..

153858. Pětiramenný lustr

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:58:00

Jiří Novák - Houdek - Podzim
 

Jiří Novák - Houdek

153859. Podzim

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 20:59:00

František Jirák - Konferenční stolek
 

František Jirák

153860. Konferenční stolek

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 21:00:00

přelom 19. - 20. stol. - Nástěnné zrcadlo v bohatě zdobeném rámu
 

přelom 19. - 20. stol.

153861. Nástěnné zrcadlo v bohatě zdobeném rámu

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 21:00:00

1.polovina 20.století - Vitrínová skříň / knihovna s dekorativními výplněmi
 

1.polovina 20.století

153862. Vitrínová skříň / knihovna s dekorativními výplněmi

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.01.2026 21:01:00