153481. Kouzelník a jeho pomocnice
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 18.01.2026 20:29:00
153492. Stolní figurální hodiny s dvěmi svícny
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 18.01.2026 20:34:00
153494. Prašná brána - dle akvarelu J. Šetelíka
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 18.01.2026 20:35:00
153500. Secesní zrcadlo s dívkou
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 18.01.2026 20:38:00
153502. Konvolut 3 předmětů - 2x váza, 1x šperkovnice
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 18.01.2026 20:39:00
153503. Párové dřevoryty - Rajská sonáta a Zlatý večer
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 18.01.2026 20:40:00
Československo 2. polovina 20. století
153505. 5-ti bodový lustr
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 18.01.2026 20:41:00
153508. Hradčany, duha nad Jelením příkopem
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 18.01.2026 20:42:00
153520. Stojan na noviny v podobě labutě
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 18.01.2026 20:48:00