Vladimír Cidlinský

1934 - 2013

1934 – 2013 Malíř, grafik. Studoval na PedF UK výtvarný obor u C. Boudy a K. Lidického a na VŠUP v Praze. Maloval pohledy na krajinu rodného Benešovska a květinová zátiší. Pozornost věnoval také litografii. Své pocity a názory zpracovával formou poetické abstrakce.
Vladimír Cidlinský - Luční kytice

Vladimír Cidlinský

82995. Luční kytice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 28.08.2022 20:43:00

Vladimír Cidlinský - Benešov-náměstí

Vladimír Cidlinský

61879. Benešov-náměstí

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 11.07.2021 20:09:00

Vladimír Cidlinský - Na Jadranu

Vladimír Cidlinský

305619. Na Jadranu

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 21.07.2020 20:08:00

Vladimír Cidlinský - Soubor 28-mi grafických listů a jednoho akvarelu

Vladimír Cidlinský

35928. Soubor 28-mi grafických listů a jednoho akvarelu

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 16.10.2019 22:13:34

Vladimír Cidlinský - Protiklady

Vladimír Cidlinský

21698. Protiklady

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 19.09.2018 18:25:00

Vladimír Cidlinský - Blaník

Vladimír Cidlinský

4509. Blaník

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 25.05.2016 18:49:08