Vladimír Cidlinský - Soubor 28-mi grafických listů a jednoho akvarelu

Různé techniky, od 15x11 cm do 21x30 cm. Všechny signovány Vladimír Cidlinský. Obsahuje 2x soubor grafik ze starého Benešova. Volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

o autorovi: 1934 – 2013
Malíř, grafik. Studoval na PedF UK výtvarný obor u C. Boudy a K. Lidického a na VŠUP v Praze. Maloval pohledy na krajinu rodného Benešovska a květinová zátiší. Pozornost věnoval také litografii. Své pocity a názory zpracovával formou poetické abstrakce.

35928. Soubor 28-mi grafických listů a jednoho akvarelu
Dražba ukončena:16.10.2019 22:13:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč