Jan Halla

1926 - 1988

1926 – 1988 Grafik, textilní výtvarník. Studoval AVU v Praze u K. Pokorného a J. Laudy a VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnoval se grafice, především technikou leptu, také mědirytin, dřevorytu a škrábané litografie. V dekorativní tvorbě vytvářel intarzie, reliéfy, art protisy, realizoval sgrafita. Ilustroval také knihy. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha českých významných sbírkách.
Jan Halla - Hvězdné nebe

Jan Halla

110182. Hvězdné nebe

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 21.01.2024 21:22:00

Jan Halla - Ticho

Jan Halla

110133. Ticho

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 21.01.2024 20:57:00

Jan Halla - Konvolut 6 grafických listů

Jan Halla

110044. Konvolut 6 grafických listů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 21.01.2024 20:13:00

Jan Halla - Vlna

Jan Halla

109135. Vlna

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 14.01.2024 21:07:00

Jan Halla - Noc

Jan Halla

109062. Noc

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 14.01.2024 20:32:57

Jan Halla - Motýlí sen

Jan Halla

108789. Motýlí sen

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 07.01.2024 21:33:27

Jan Halla - Konvolut 4 básnických sbírek

Jan Halla

78117. Konvolut 4 básnických sbírek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 15.06.2022 20:07:00

Jan Halla - Lesní zátiší

Jan Halla

305520. Lesní zátiší

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 11.07.2020 20:01:00

Jan Halla - Soubor 20 grafických listů

Jan Halla

11007. Soubor 20 grafických listů

Vyvolávací cena: 200 Kč

Vydraženo za: 400 Kč

Dražba ukončena: 14.06.2017 18:01:00