Jan Halla - Motýlí sen

Litografie, 34x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole Hala. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1926 – 1988
Grafik, textilní výtvarník. Studoval AVU v Praze u K. Pokorného a J. Laudy a VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnoval se grafice, především technikou leptu, také mědirytin, dřevorytu a škrábané litografie. V dekorativní tvorbě vytvářel intarzie, reliéfy, art protisy, realizoval sgrafita. Ilustroval také knihy. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha českých významných sbírkách.

108789. Motýlí sen
Dražba ukončena:07.01.2024 21:33:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.01.2024 21:30:27 10062
500 Kč 06.01.2024 10:33:11 13222