Jan Halla - Konvolut 4 básnických sbírek

Sbírky: Čekání na dopis, Odkaz, Březen a Radost. Vše 17x11 cm. Obsahují grafické práce Jana Hally. Vydal Závodní klub ROH ČKD Blansko.

o autorovi: 1926 – 1988
Grafik, textilní výtvarník. Studoval AVU v Praze u K. Pokorného a J. Laudy a VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnoval se grafice, především technikou leptu, také mědirytin, dřevorytu a škrábané litografie. V dekorativní tvorbě vytvářel intarzie, reliéfy, art protisy, realizoval sgrafita. Ilustroval také knihy. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha českých významných sbírkách.

78117. Konvolut 4 básnických sbírek
Dražba ukončena:15.06.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.05.2022 6:05:33 4937