Sbírky: Čekání na dopis, Odkaz, Březen a Radost. Vše 17x11 cm. Obsahují grafické práce Jana Hally. Vydal Závodní klub ROH ČKD Blansko.
o autorovi: 1926 – 1988
Grafik, textilní výtvarník. Studoval AVU v Praze u K. Pokorného a J. Laudy a VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnoval se grafice, především technikou leptu, také mědirytin, dřevorytu a škrábané litografie. V dekorativní tvorbě vytvářel intarzie, reliéfy, art protisy, realizoval sgrafita. Ilustroval také knihy. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha českých významných sbírkách.