Zooj - Nový svět

Spay-art, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Děkujeme, že obraz do aukce věnoval.

Zooj
62202. Nový svět
Dražba ukončena:18.07.2021 20:36:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč