Zooj - Hertal

Kombinovaná technika, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

Zooj
75646. Hertal
Dražba ukončena:10.04.2022 20:31:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč