Zooj -  Fantazie

Spay-art, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

Pozn.: Autor uplatnil techniku fosforeskujících barev pro větší efektnost svého díla.

Zooj
65167. Fantazie
Dražba ukončena:30.09.2021 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč