značeno Týnec 1. pol. 19. stol. - Talíř

Keramika, průměr 23 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Značka hůře čitelná.

značeno Týnec 1. pol. 19. stol.
27915. Talíř
Dražba ukončena:13.02.2019 22:06:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč