Značeno Slavkov - Kávový 6-ti osobní servis

Porcelán, průměr talířku 11,5 cm, výška šálku 6 cm. Značeno S (Slavkov). Čechy 2. polovina 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Značeno Slavkov
82258. Kávový 6-ti osobní servis
Dražba ukončena:07.08.2022 20:24:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč