značeno Scan - globe A/S Danemark

301620. Globus

popis: Výška: 41 cm. plechový stojan. Značeno Scan - globe A/S Danemark.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 21.10.2019 20:19:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 21.10.2019 18:07:24 1016
700 Kč 16.10.2019 15:59:06 5318