značeno Pirkenhammer - Divčí akt s miskou

Nejdelší strana: 21 cm

Porcelán, výška: 21 cm. Signováno modelerém H. Seidl. Značeno Pirkenhammer.

značeno Pirkenhammer
104552. Divčí akt s miskou
Dražba ukončena:15.10.2023 20:44:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč