značeno Pirkenhammer - Čajový servis

Porcelán, výška konvičky 18 cm, průměr talířku 15 cm, výška šálku 5,5 cm. Značeno Pirkenhammer. 16 ks.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Pirkenhammer
93991. Čajový servis
Dražba ukončena:23.04.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč