značeno nečitelně

57782. Talíř s květinovým dekorem

popis: Porcelán, průměr talíře 24 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 28 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč