značeno Graniton - Váza

Keramika, výška 14 cm. Značeno vespod.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Graniton
79916. Váza
Dražba ukončena:13.07.2022 21:20:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč