značeno Germany Marklin - Výtopna

Celková výška s komínem 41 cm. Značeno Germany Marklin.

Pozn.: Mírně poškozeno. V chodu.

značeno Germany Marklin
301602. Výtopna
Dražba ukončena:21.10.2019 20:05:15
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč