značeno Epiag - Loket - Čajový servis 6- ti osobní

Růžový porcelán, výška nejvyšší konvice: 26 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Epiag - Loket
301671. Čajový servis 6- ti osobní
Dražba ukončena:23.10.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč