značeno Doxa

25625. Hodinky náramkové

popis: Obecný kov.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 12.12.2018 18:50:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč