MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
V krabičce.
> zpět na aukční výsledky
značeno Doxa
112010. Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lyra", hrubá hmotnost 12,69 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
14228
2 200 Kč
3425
2 100 Kč
limit (18.02.2024 19:48:47)
10662
2 000 Kč
3425
1 900 Kč
10662
1 800 Kč
3425
1 700 Kč
14228
1 600 Kč
1610
1 500 Kč
4966
1 400 Kč
7900
1 300 Kč
3425
1 200 Kč
7900
1 100 Kč
5572
1 000 Kč
627