značeno AT - Harmonikář

Bronz, výška s podstavcem 15 cm, bez podstavce 12 cm, značeno AT.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí obličej ze slonoviny.

značeno AT
13935. Harmonikář
Dražba ukončena:26.10.2017 22:14:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč