Zlaté náušnice - Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 4,05g

Mírně poškozeno.

Zlaté náušnice
27852. Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 4,05g
Dražba ukončena:13.02.2019 20:54:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč