Neznámý autor - Ženy v lese

Olej na plátně, 110x80 cm Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 110 cm

Neznámý autor
92392. Ženy v lese
Dražba ukončena:26.03.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč