Olej na plátně, 44x56 cm. Signováno vpravo dole Z. Kremlička 62. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba místy poškozena.
o autorovi: 1893-1972
Narodil se v Praze. Byl bratrem Rudolfa Kremličky. Studoval na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, maloval portréty a zátiší.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.