signatura nečitelná - Matka s dítětem

Olej na plátně, 50x40 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
2842. Matka s dítětem
Dražba ukončena:01.10.2015 19:26:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč