Wolf Helmhard von Hochberg - Kniha: Georgica Curiosa Aucta oder Adelichen und Feld-Lebens

Třetí díl. Příručka zahradnická pro udržování zahrad a parků. Titulní mědirytina silně poškozená. Poškozený titulní list. V textu mědirytiny, dřevorytové iniciály a viněty. Původní barokní kožená vazba s rámovou kompozicí, trnové spony neúplné (bez trnů). Vydal Endter v Norimberku roku 1701. Vlastnické přípisy na přídeští z roku 1741 a na předsádce z roku 1886.

Wolf Helmhard von Hochberg
39296. Kniha: Georgica Curiosa Aucta oder Adelichen und Feld-Lebens
Dražba ukončena:15.01.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč