Různé grafické techniky, od 25x21 cm do 14x10 cm. 18.-19.stol. Fridrich Pruský, Revoluce, Před palácem, Večer v lázních Sadllers Wels, Guten Morgen mein Liebchen!. 4x rám,sklo, 1x pasparta. Pozn.: Mírně poškozeno.