Wasilij Laptew - Ufer

Olej na plátně fixováném na kartonu, 11x25 cm. Signováno vpravo dole azbukou V. Laptev. 1965. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 – 1995
Ruský krajinář.

73208. Ufer
Dražba ukončena:13.02.2022 20:14:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč