Walter Prell - Usedlost na kraji lesa

Olej na plátně, 38x56 cm. Signováno vpravo dole W. Prell 1921. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 56 cm

85484. Usedlost na kraji lesa
Dražba ukončena:16.10.2022 20:25:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč