vzadu štítek Miloš Pošar

65445. Krajina u Semechnic

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo