Východní Asie 20. století - Váza s volavkami na dřevěném podstavci

Nejdelší strana: 45 cm

Keramika, celková výška včetně podstavce 45 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Východní Asie 20. století
76747. Váza s volavkami na dřevěném podstavci
Dražba ukončena:12.05.2022 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč