Volf, Pavelka, Vondrouš, Kabát, ad. - Soubor - dvacet jedna grafických listů

Různé techniky, od 10,5x10 do 58x39 cm. Všechny signované. Volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozené.

Volf, Pavelka, Vondrouš, Kabát, ad.
305004. Soubor - dvacet jedna grafických listů
Dražba ukončena:31.05.2020 20:06:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč