Vojtěch Sedláček - Konvolut 7 grafických listů

Litografie, všechny cca 10x14 cm. 2x signováno tužkou, 2x signováno v tisku, 3x nesignováno. Pasparty.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
59418. Konvolut 7 grafických listů
Dražba ukončena:12.05.2021 21:08:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč