Litografie, všechny cca 10x14 cm. 2x signováno tužkou, 2x signováno v tisku, 3x nesignováno. Pasparty.
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč