Litografie, od 13x16 cm do 15x21 cm. 4x signováno Voj. Sedláček. Paspartovány.
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč