Vojtěch Sedláček - Konvolut 6 litografií

Litografie, od 13x16 cm do 15x21 cm. 4x signováno Voj. Sedláček. Paspartovány.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
307514. Konvolut 6 litografií
Dražba ukončena:06.02.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč