Vojtěch Sedláček - Konvolut 10 grafických listů

Litografie, 24x17 cm. Nesignováno. Volné listy.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
60575. Konvolut 10 grafických listů
Dražba ukončena:17.06.2021 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč