Vojtěch Sedláček, Karel Müller a další - Konvolut 9 grafických listů

Litografie, od 45x62 cm do 12x17 cm. 3x signováno tužkou, 6x nesignováno. 3x pasparta, zbytek volné listy.

Vojtěch Sedláček, Karel Müller a další
62929. Konvolut 9 grafických listů
Dražba ukončena:11.08.2021 22:38:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč