Obsahuje text od Jiřího Karáska a čtyři litografie od V. Kubašty - jedna chybí. 30x20 cm. Signovány vpravo dole V. Kubašta. Pasparty. Adjustováno v kartonových deskách. Pozn.: Mírně poškozeno.