Kombinovaná technika, 22x29 cm. Signováno vlevo dole Tittelbach 25. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 29 cm
o autorovi: 1900 - 1971
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč