Vlastimil Zábranský - Dvojčata

Litografie 66/150, 27x18 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Zábranský 1982. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
84389. Dvojčata
Dražba ukončena:13.10.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč