Olej na plátně, 35x120 cm. Monogramováno vlevo dole VK 63. Rámováno.
Nejdelší strana: 125 cm
o autorovi: 1930 – 1958
Malíř, sochař, keramik. Studoval SPŠ keramickou v Teplicích a v Bechyni a malbu jemné keramiky na VŠUP v Praze u profesorů S. Ulmanna a O. Eckerta. Vyučoval odborné kreslení a dějiny umění na SPŠ keramické v Karlových Varech. Věnoval se malbě, keramice, grafice. Jeho práce jsou zastoupeny v českých uměleckých sbírkách (NG Praha, UPM Praha, MG Brno a jinde) i v zahraničí (Polsko, Itálie, Španělsko).