Vladimír Vestenický - Kytica

Olej na kartonu, 46x31 cm. Signováno vpravo dole V. Vestenický 1974. Rámováno.

o autorovi: 1919 - 1979
Slovenský malíř

60155. Kytica
Dražba ukončena:27.05.2021 22:48:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč