Vladimír Šolta - Vesnice

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Šolta Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 113 cm

o autorovi: 1924 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

116355. Vesnice
Dražba ukončena:26.05.2024 20:18:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč