Vladimír Šolta - U stolu

Kombinovaná technika, 27x34 cm. Signováno vpravo dole V. Šolta. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1924 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

93969. U stolu
Dražba ukončena:23.04.2023 20:13:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč