Vladimír Šolta - Moskva

Akvarel, 70x85 cm. Signováno vlevo dole azbukou Voloďa 47. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1924 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

93827. Moskva
Dražba ukončena:16.04.2023 21:27:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč