Vladimír Mencl

65425. Zlatý déšť

popis: Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Vl. Mencl 66. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo