Vladimír Mencl - Zlatý déšť

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Vl. Mencl 66. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 – 2021
Český klavírní virtuos, malíř, pedagog. Kromě hudby studoval i výtvarné umění – malbu soukromě u Jaroslava Otčenáška a Jana Rambouska. Celý život se věnoval souběžně hudbě (jako virtuos i pedagog) i malbě, zaměřoval se zvláště na krajinomalbu, používal nejprve temperu, později oleje. Hojně vystavoval, autorsky i kolektivně.

Vladimír Mencl
65425. Zlatý déšť
Dražba ukončena:19.09.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo