Vladimír Kopecký - Dřevorubec

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vzadu V. Kopecký. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1928-2016
Narodil se v Pardubicích. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Strnadela a také u pro. Boudy na Pedagogické fakutltě UK. Ve své volné tvorbě hledal náměty hlavně v přírodě, velkou inspirací mu byly stromy. Zajímavostí je, že v roce 2004 vyhrál soutěž na oficiální znak města Pardubic. Většinu své tvorby věnoval grafice - dřevorytům, linorytu a dalším grafickým technikám, knižní grafice, typografii a ilustraci, která v určitých obdobích převládla nad volnou grafikou a kreslířskou tvorbou.

Vladimír Kopecký
306154. Dřevorubec
Dražba ukončena:19.09.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč